افرند صنعت

گروه صنعتی افرندصنعت مجموعه ایی خصوصی  می باشد که رسالتش فراهم نمودن مناسبترین راهکارهای صنعتی سازی ساختمان و خدمات مرتبط است و در این راه همواره تلاش خواهد نمود که با اتکا به دانش کارشناسان خود در جهت توسعه و ارتقاع سطح آگاهی مشتریان بکوشد و امکان استفاده از ابزارهای نوین صنعتی را در دسترس همگان قرار دهد آرمان این شرکت سطح بازارهای داخلی و خارجی و ارائه خدمات مورد تقاضا در افق زمانی تعیین شده می باشد و ضمن سعی بر ارائه خدمات در حد استانداردهای جهانی خود را متعهد میداند از فرصتهای موجود جهت توسعه شرکت و افزایش منابع مادی و انسانی آن بهره جوید و در این راستا نگاه ویژه ای به بهره وری و اثر بخشی این دو منبع دارد و در نتیجه اهمیت افراد در این شرکت با توجه به پارامترهای خلاقیت نظم تعهد کاری مسئولیت پذیری مشارکت در تصمیمات تجربه کاری و خدمات گذشته وی تعیین می گردد.

مجموعه افرند صنعت مفتخر است که با توجه به نیاز بازار به دستگاه گریتینگ اقدام به طراحی و ساخت مدلهای مختلف دستگاه گریتینگ الکتروفورجینگ نموده است.

از این محصول در زمینه های مختلف از قبیل کفپوشها پانلهای حفاظتی مسیرهای دستی پلکانها در پوش کانالهای شهری و یا صنعتی سقفهای کاذب نورگیرهای ساختمانی پلها معابر و … می توان استفاده کرد.

عمده کاربرد گریتینگ در مکانهایی است که استحکام بالا در کنار قابل رویت بودن فضای پشت قطعات مد نظر باشد مانند سکوهای نفتی یا سایر پروژه های نفت و گاز پتروشثیمی پالایشگاهی آب و برق و تصویه خانه ها کارخانجات نساجی ،صنایع غذایی شیمیایی اتومبیل سازی نیرو گاههای آبی بادی و اتمی سد سازی پرورش ماهی صنایع دریایی کشتی سازی و …

%da%af%d8%b1%db%8c%d8%aa%db%8c%d9%86%da%af

با وجود تولید گریتینگ با سیستم سنتی اما استفاده از دستگاه گریتینگ دارای برتریهای  مشروحه ذیل می باشد:

۱-به علت حذف تاثیر نیروی انسانی خطاهای انسانی نیز حذف می گردد

۲- سرعت بالای تولید و در نتیجه پایین آوردن هزینه تولید به مقدار بسیار زیاد

۳-در سیستم تولید سنتی به علت ایجاد شیار در تسمه ها و سپس جوش دادن چهار پهلوهای تابیده به تسمه از مقاومت تسمه ها کاسته می شد در حالی که در حالت تولید الکترو فورجین نیازی به ایجاد شیار نبوده و در نتیجه این مشکل در دستگاه گریتینگ افرند صنعت به طور کامل بر طرف می گردد.

۴-در زمان کوتینگ به سبب بی نظمیهای ایجاد شده در تسمه ها و چهار پهلوها امکان پوشش کامل از بین میرود و در نتیجه پروسه کوتینگ(از قبیل گالوانیزاسیون و…)بدرستی انجام نمی شود. واضح است که این نقیصه نیز در سیستم دستگاه گریتینگ افرندصنعت از بین رفته است